Archiv rubriky: Ženy

Reprezentace žen v září vyzkouší Rybičkovou a Tvrzníkovou

Nabitý začátek školního roku prožije reprezentace žen. První víkend prožije na ostravském Bospor Cupu, o týden později proběhne tradiční soustředění v Bystřici nad Pernštejnem. Ve slezské metropoli prožije svou premiéru Veronika Rybičková, hráčka, která před pár dny přestoupila do ELITE … Pokračovat

Češky na Švýcarky neměly, z EFT ve Finsku si neodvážejí ani bod

První vystoupení nově tvořené reprezentace žen dopadlo ve Finsku neslavně. V dnešním posledním utkání se českému výběru postavily tradiční rivalky ze Švýcarska a hned na začátku zápasu daly jeho průběhu dvěma rychlými góly ráz. Navíc svou dobře zvládnutou poziční hrou … Pokračovat

Odplata za Českou Lípu: Švédky nasázely Češkám 16 gólů!

Své mužské kolegy, kteří včera české reprezentaci podlehli v České Lípě, pomstily dnes Švédky dokonale. Českému výběru nasázely 16 branek, což se ještě žádnému soupeři na mezinárodní scéně nepodařilo. Na druhé straně Češky zase ještě nikdy nedaly ve vzájmeném utkání … Pokračovat

Reprezentaci žen srazily slepené branky. Finkám podlehla 3:6

Na jedné straně zažívala premiéru u národního celku část realizačního týmu v čele s Dušanem Dudeškem, na druhé straně zase štáb Marka Pajua. Spokojenější končil zápas finský kouč: Češky sice vstřelily úvodní branku utkání a 2 třetiny se držely, v … Pokračovat

Norky neustály první třetinu a smetl je český uragán. Třetí část je však varováním

Sobota začala pro reprezentaci na turnaji v Polsku duelem s nevyzpytatelným Norskem, o kterém nikdo nevěděl, v jak kvalitní sestavě nastoupí. Konečný výsledek 9:1 sice hovoří jasně, ovšem poslední třetina skončila smírným skóre 0:0. Úvod však byl ve velkém stylu. … Pokračovat

Prožily životní ročník, jak si vedly Denisa Billá se Silvanou Nötzli proti sobě v Brně?

Obě mají za sebou životní sezonu, kterou ukončily v Brně. Obě jsou nesmírně kvalitní obránkyně a pokud se nic neočekávaného nestane, měly by patřit k základním defenzivním pilířům na šampionátu v Brně. Denisa Billá a Silvana Nötzli okusily brněnskou palubovku … Pokračovat

Hra se blíží našim představám, je třeba využívat šance, říká Karolína Šatalíková

Herně povedený, výsledkově nikoliv, takový byl ISOLINE Cup v Brně pro českou reprezentaci žen. Utkání s Finskem a Švýcarskem skončila těsnou prohrou, proti Švédsku pak reprezentantky dlouho držely nadějný stav. Jenže neproměnily šance, což je podle Karolíny Šatalíkové něco, na … Pokračovat

Reprezentantky v Brně prohrály i potřetí. Švédkám daly jediný gól

Ženská reprezentace prohrála na brněnském turnaji EFT všechny 3 duely. Po Finkách (3:4) a Švýcarkách (4:7) se v zápase se Švédkami rozdíl ve skóre ještě prohloubil (1:5). Královny světového florbalu důsledně trestaly chyby. Vstup do utkání se Češkám příliš nepovedl, … Pokračovat