Archiv rubriky: tapanilan

FINSKO: Kohonenův hatrick poslal Seinӓjoki do semifinále

Obhájce finského titulu SPV Seinӓjoki postoupil jako první do semifinále Salibandyliigy. Rozhodla o tom jeho třetí výhra v řadě nad Lappeenrantou. Ostatní čtvrtfinálové série budou ještě hodně dramatické. Poprvé prohrál vítěz základní části Happee, krůček od vyřazení jsou florbalisté Classicu a … Pokračovat

FINSKO: Salibandyliiga zná složení čtvrtfinálových dvojic

V pondělí bylo v Helsinkách rozhodnuto o složení čtvrtfinálových dvojic nejvyšší soutěže. Jako první si vybíral svého soupeře vítěz základní části Happee, po něm přišlo na řadu SPV Seinajoki a Classic.Happee sáhnulo po šestém týmu dlouhodobé soutěže TPS Turku, SPV … Pokračovat

FINSKO: Tapanilan si vyšlápl na vedoucí Happee, ztratil Nokian

Překvapení na úkor lídra tabulky se zrodilo v sobotních utkáních finské Salibandyliigy. Happee prohrálo 3:8 na hřišti Tapanilanu, a pokud zítra uspěje Classic v Oulu, vystřídá jyvӓskylský klub z čela.Happee šlo sice ve 3. minutě do vedení, Tapanilan však ještě do konce první … Pokračovat

FINSKO: Nokian doma nepřesvědčil a přepustil 8. příčku Tapanilanu

Ve vyrovnaném pásmu kolem 8. postupového místa do play off získal v jediném čtvrtečním utkání Salibandyliigy důležité 2 body Tapanilan, který si připsal vítězství 7:3 na půdě tamperského Nokianu. Hosté určili ráz zápasu hned v 1. třetině, kdy nejprve otevřel skóre ve 3. … Pokračovat