Archiv rubriky: tapanilan era

FINSKO: Classic posledním semifinalistou, jeho soupeřem SPV Seinӓjoki

Tamperský Classic se stal posledním postupujícím týmem ze čtvrtfinále finské Salibandyliigy. V pondělí si poradil třetím tým základní části v rozhodujícím pátém střetnutí jednoznačně s Tapanilanem 9:3 a o finále si to tak rozdá s obhájcem titulu SPV Seinӓjoki. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Happee … Pokračovat

FINSKO: Classic i SSV si vynutili rozhodující duel

Série mezi Tapanilanem a Classicem a Espoo a SSV Helsinky nejsou rozhodnuty ani po čtvrtém měření sil a postupující mužstva do semifinále Salibandyliigy tak určí až páté zápasy. V pátek totiž uspěli Classic s Helsinkami na půdě soupeřů a pro rozhodující duel … Pokračovat

FINSKO: Espoo vstřelilo Helsinkám dva góly v závěru a v prodloužení srovnalo sérii

Dvěma góly v závěru třetí třetiny si vybojovalo Espoo ve druhém čtvrtfinále s SSV Helsinky prodloužení a v něm rozhodlo o srovnání série na 1:1. V ostatních duelech se z druhé výhry radovalo Happee a SPV Seinӓjoki, srovnáno je také v … Pokračovat

FINSKO: Obhájce titulu ukázal svou sílu, SSV a Classic museli do prodloužení

Žádné překvapení nepřinesly úvodní zápasy čtvrtfinálových sérií finské Salibandyliigy, přesto se nejednalo o nezajímavá střetnutí. Až v prodloužení si totiž připsali úvodní výhru hráči SSV a Classicu, jednoduchou cestu k vítězství nemělo ani Happee. Naopak suverénní byl obhájce trofeje Seinӓjoki, … Pokračovat

FINSKO: Rozhodnuto, do play off Tapanilan, sestupuje Ilves!

V pátek se hrálo ve Finsku poslední kolo základní části Salibandyliigy a nejvíce poutaly pozornost dva zápasy. Tapanilan v rozhodujícím utkání zdolal 4:3 Koovee a doplnil tak čtvrtfinálovou osmičku, v prodloužení ztratili naději na body i na zachování ligové příslušnosti florbalisté … Pokračovat

FINSKO: Závěr Salibandyliigy bude pořádný triller

Boje v základní části pomalu finišují i ve finské Salibandyliize a před závěrečnými zápasy stále není o ničem rozhodnuto. V nedělních utkání totiž překvapivě zaváhal Tapanilan na palubovce Ilves Tampere a v příštím kole si to tak rozdá o poslední postupové místo s Koovee. Ze … Pokračovat

FINSKO: Josba drží naději na Salibandyliigu, Tapanilan udělal důležitý krok k play off

Florbalisté Josby Joensuu porazili ve svém dalším zápase finské Salibandyliigy Ilves Tampere a udrželi si tak naději na zachování prvoligové příslušnosti, aniž by museli hrát kvalifikaci. Pro Ilves to naopak vypadá na přímý sestup do druhé ligy. V boji o … Pokračovat

FINSKO: Tapanilan přehrál Loviisu, situace v tabulce se dramatizuje

Florbalisté Tapanilanu porazili v jediném pátečním sřetnutí Salibandyliigy Loviisu 5:2 a výrazně tak zamotali situaci kolem poslední postupové příčky do play off. Osmá Loviisa má aktuálně na devátý Tapanilan šest kol před koncem základní části jednobodový náskok.V opatrné první třetině branka … Pokračovat

FINSKO: Tapanilan uhrál bod v Seinӓjoki a je v kontaktu s první osmičkou

Florbalisté Tapanilanu Erӓ získali překvapivou remízou 7:7 na palubovce obhájce titulu SPV Seinӓjoki bod, který je posunul těsně za osmičku aktuálně postupující do play off. Na osmé příčce momentálně figuruje Lappeenranta, která doma nestačila na Koovee a před devátým Tapanilanem … Pokračovat

FINSKO: Espoo v přestřelce rozdrtilo Tapanilan a dotáhlo se na třetí SPV

Olejáři z Espoo si poradili ve středečním utkání s Tapanilanem před 988 diváky na jeho hřišti 15:8 a v tabulce Salibandyliigy se tak bodově dotáhli na třetí SPV Seinӓjoki. Tapanilan odmítl šanci probojovat se znovu do postupové osmičky a zůstává devátý.Tapanilan vstřelil první … Pokračovat