Archiv rubriky: semifinále play off 2012

Superfinále si proti Herbadentu zahrají Bohemians. Vítkovice odcházejí po dramatu

Složení ženského Superfinále bude mít stejné obsazení jako boj o titul v předchozích dvou sezonách. Obhájkyně triumfu z Herbadentu vyzvou hráčky Bohemians, které v báječné sérii udolaly Vítkovice 4:1 na zápasy. V tom posledním uhájily těsnou výhru 6:5. Parádní duel, jehož 1. třetina skončila … Pokračovat

Čtyři zápasy – a pokaždé hráčky Bohemians prováhaly začátek. Jak to bude dnes?

Je s podivem, že Bohemians zatím v semifinále s Vítkovicemi prohráli jediný zápas. Ve všech 4 dílech série totiž nechytili začátek, v 1. třetině ještě nedali gól, naopak sami pokaždé inkasovali a pak museli zápas pracně otáčet. Minule se jim to už nepovedlo, proto … Pokračovat

Liberec fatálně selhal, Herbadent je prvním superfinalistou. Vítkovice si vynutily prodloužení série

Jedno místo ze čtyř v obsazení Superfinále už je zabrané. Jako první na něj dosáhly obhájkyně trofeje z Herbadentu, přestože dnes v Liberci ještě 5 minut před koncem prohrávaly 2:5. Vítkovicím vzdor vyšel, Bohemians porazily 4:2 a domohly se minimálně 5. zápasu. Jako … Pokračovat

Herbadent dnes bude v Liberci útočit na 40. výhru v play off v řadě

V základní části tu hořkou zkušenost prodělaly v minulých letech jen párkrát, ale přece. Ovšem v play off? V něm hráčky Herbadentu neprohrávají. Alespoň ne v posledních letech. Už šest sezon kráčejí vyřazovacími boji bez poskvrny, nejinak tomu je zatím i letos. Vedení 2:0 v semifinálové … Pokračovat

V Ostravě musíme hrát od začátku, ne až když nám začne hořet koudel, ví Barbora Zlámalová

Série mezi Bohemians a Vítkovicemi zatím nabízí přesně to, co se od ní očekávalo: nekompromisní boj o každý míček, spolu s vysokým nasazením a herní kvalitou. Oba víkendové duely vyhrála domácí zelenobílá síla, ale obránkyně vítězek Barbora Zlámalová dobře ví, … Pokračovat

To nebyl apríl: Lenka Bartošová byla připravena naskočit do hry

Nechybělo mnoho – a na hřišti se v neděli mohly po delší době potkat dvě legendy libereckého ženského florbalu. Dana Nesměráková nastupuje už delší dobu, nejistý zdravotní stav dvou obránkyň pak donutil libereckou trenérku Lenku Bartošovou k netradičnímu kroku. Rifle … Pokračovat

Bohemians měli namále, ale v semifinále po prvním víkendu stejně jako Herbadent vedou

Semifinále play off extraligy se zatím ubírá očekávaným směrem. Finalisté předchozích dvou ročníků po prvním víkendu na domácím hřišti vedou 2:0, i když hráčky Bohemians si možná ještě teď otírají studený pot z čela. Vítkovice zlomily vždy až v posledních minutách. V nejvyšší … Pokračovat