Archiv rubriky: Pohár České pojišťovny 2012/13

Herbadent se utvrdil v tom, že je v Česku nejlepší. Vítkovice však spřádají plán na odvetu

Vůbec poprvé po těch dlouhých letech vlády Herbadentu se jeho dominance vážně chvěla v základech. Ve včerejším finále poháru jej dělily centimetry od první finálové porážky v domácích soutěžích v historii klubu. Dlouhé roky se o něco takového snažili Bohemians, jenže se k tomu … Pokračovat

Herbadent zůstává na trůnu, historicky první prodloužení finále poháru rozhodla Krupnová

Nejvyrovnanější ženské finále poháru v historii potvrdilo na trůnu Herbadent. Ten ovšem dokráčel ke svému osmému triumfu (v řadě i celkově) ve druhé nejprestižnější domácí soutěži s nasazením všech sil. Vítkovice se po špatné 1. třetině probraly a ve zbytku … Pokračovat

Finále poháru žen: suveréna vyzve tým, který si u něj dvěma výhrami získal respekt

Jindy by byly jasnými favoritkami. Ne tak ovšem letos. Herbadentu, týmu, jenž v různých podobách a s proměnnými názvy opanoval pohár v minulých 7 ročnících (z celkových 8), se totiž ve čtvrtek v boji o druhou nejcennější domácí florbalovou trofej postaví Vítkovice, které jej … Pokračovat

Ve finále poháru si o 50 000 zahrají Vítkovice a Herbadent, přestože ten ztratil v Liberci vedení 6:0

Hráčky Vítkovic slaví největší úspěch od titulu v roce 2000. Poprvé v historii klubu se probojovaly do finále poháru, v němž se ve čtvrtek 31. ledna utkají v Českých Budějovicích s obhájkyněmi trofeje z Herbadentu. A bude to vskutku poutavý zápas: ostravský tým v obou … Pokračovat