Archiv rubriky: nst lappeenranta

FINSKO: Kohonenův hatrick poslal Seinӓjoki do semifinále

Obhájce finského titulu SPV Seinӓjoki postoupil jako první do semifinále Salibandyliigy. Rozhodla o tom jeho třetí výhra v řadě nad Lappeenrantou. Ostatní čtvrtfinálové série budou ještě hodně dramatické. Poprvé prohrál vítěz základní části Happee, krůček od vyřazení jsou florbalisté Classicu a … Pokračovat

FINSKO: Espoo vstřelilo Helsinkám dva góly v závěru a v prodloužení srovnalo sérii

Dvěma góly v závěru třetí třetiny si vybojovalo Espoo ve druhém čtvrtfinále s SSV Helsinky prodloužení a v něm rozhodlo o srovnání série na 1:1. V ostatních duelech se z druhé výhry radovalo Happee a SPV Seinӓjoki, srovnáno je také v … Pokračovat

FINSKO: Obhájce titulu ukázal svou sílu, SSV a Classic museli do prodloužení

Žádné překvapení nepřinesly úvodní zápasy čtvrtfinálových sérií finské Salibandyliigy, přesto se nejednalo o nezajímavá střetnutí. Až v prodloužení si totiž připsali úvodní výhru hráči SSV a Classicu, jednoduchou cestu k vítězství nemělo ani Happee. Naopak suverénní byl obhájce trofeje Seinӓjoki, … Pokračovat

FINSKO: Salibandyliiga zná složení čtvrtfinálových dvojic

V pondělí bylo v Helsinkách rozhodnuto o složení čtvrtfinálových dvojic nejvyšší soutěže. Jako první si vybíral svého soupeře vítěz základní části Happee, po něm přišlo na řadu SPV Seinajoki a Classic.Happee sáhnulo po šestém týmu dlouhodobé soutěže TPS Turku, SPV … Pokračovat

FINSKO: Classic přehrál Lappeenrantu a dotáhl se na Seinӓjoki

Florbalisté tamperského Classicu vyhráli v dohrávaném zápase finské Salibandyliigy na palubovce Lappeenranty 4:1 a před posledním kolem, jež je na programu v pátek, se v tabulce bodově dotáhli na druhé SPV Seinӓjoki.Skóre středečního duelu otevřel až v 17. minutě Janne Lamminen. … Pokračovat

FINSKO: Lappeenranta i podruhé v sezóně porazila Happee!

Florbalisté NST Lappeenranta i podruhé zdolali vedoucí tým Salibandyliigy jyvӓskylské Happee. Po vítězství 9:7 z konce října si s favoritem poradili i na domácí půdě a po výsledku 10:5 poskočili na sedmou příčku tabulky. Daleko k překvapení nebylo ani v druhém čtvrtečním … Pokračovat

FINSKO: Tapanilan uhrál bod v Seinӓjoki a je v kontaktu s první osmičkou

Florbalisté Tapanilanu Erӓ získali překvapivou remízou 7:7 na palubovce obhájce titulu SPV Seinӓjoki bod, který je posunul těsně za osmičku aktuálně postupující do play off. Na osmé příčce momentálně figuruje Lappeenranta, která doma nestačila na Koovee a před devátým Tapanilanem … Pokračovat

FINSKO: Historicky první trofej pro Happee

Jyvӓskylské Happee si připsalo historicky první vítězství ve finském poháru, když si v prestižním finálovém duelu poradilo s domácím Classicem. Duel dvou vedoucích týmů ligy rozhodl v prodloužení v čase 61:18 Peter Kotilainen.Classic měl lepší vstup do zápasu, první třetinu vyhrál 2:1 a na … Pokračovat

FINSKO: Lappeenranta porazila Tapanilan a posunula ho tak mimo play off

V jediném pondělním zápase nejvyšší finské florbalové soutěže porazila Lappeenranta Tapanilan Erӓ 9:4 a nejenže tak vystrnadila svého soupeře z pozic zaručujících postup do play off, zároveň ale také přeskočila na šestém místě Loviisu. Týmy na čtvrtém až devátém místě ale … Pokračovat

FINSKO: Ve spodních patrech nic nového. Ilves s Oulu znovu rozdávali body

Tamperský Ilves a OLS Oulu utržili v sobotních zápasech Salibandyliigy další porážky a jejich situace v boji o záchranu se tak nijak nezlepšila. Ilves podlehl v domácím prostředí 7:8 Lappeenrantě, Oulu inkasovalo dvanáctku na palubovce Espoo.Ilves odehrál s Lappeenrantou vyrovnaný zápas, a … Pokračovat