Archiv rubriky: nokian

FINSKO: Happee poprvé vítězem základní části Salibandyliigy

Jyvӓskylské Happee porazilo v dohrávce nejvyšší finské florbalové soutěže TPS Turku jednoznačně 11:3 a potvrdilo tak své historicky první vítězství v základní části Salibandyliigy. Ve druhém úterním zápase prohrál doma Nokian s Espoo a v posledním kole bude muset zabojovat, jinak by … Pokračovat

FINSKO: Lappeenranta i podruhé v sezóně porazila Happee!

Florbalisté NST Lappeenranta i podruhé zdolali vedoucí tým Salibandyliigy jyvӓskylské Happee. Po vítězství 9:7 z konce října si s favoritem poradili i na domácí půdě a po výsledku 10:5 poskočili na sedmou příčku tabulky. Daleko k překvapení nebylo ani v druhém čtvrtečním … Pokračovat

FINSKO: Nokian ztratil další body a živí už jen teoretickou naději

V obou sobotních utkáních Salibandyliigy uspěli favorité. Loviisa si podle předpokladů doma poradila díky dobrému závěru s posledním Ilves Tampere a Espoo sebralo body a pravděpodobně i reálné šance na postup Nokianu.Nokian prohrál svůj zápas v Espoo už v první třetině, ve které rozehrál … Pokračovat

FINSKO: Repríza loňského finále vítěze nepoznala, bod Seinӓjoki zajistil Kohonen

V taháku pátečního programu Salibandyliigy se střetli poslední finalisté soutěže a bod obhájci mistrovské trofeje SPV Seinӓjoki na palubovce helsinského SSV zajistil v samotném závěru Mikko Kohonen. V dalších dvou duelech si poradil Tapanilan s TPS Turku a Loviisa v prodloužení s Nokianem.SSV Helsinky se dostalo … Pokračovat

FINSKO: Tapanilan si vyšlápl na vedoucí Happee, ztratil Nokian

Překvapení na úkor lídra tabulky se zrodilo v sobotních utkáních finské Salibandyliigy. Happee prohrálo 3:8 na hřišti Tapanilanu, a pokud zítra uspěje Classic v Oulu, vystřídá jyvӓskylský klub z čela.Happee šlo sice ve 3. minutě do vedení, Tapanilan však ještě do konce první … Pokračovat

FINSKO: Nokian doma nepřesvědčil a přepustil 8. příčku Tapanilanu

Ve vyrovnaném pásmu kolem 8. postupového místa do play off získal v jediném čtvrtečním utkání Salibandyliigy důležité 2 body Tapanilan, který si připsal vítězství 7:3 na půdě tamperského Nokianu. Hosté určili ráz zápasu hned v 1. třetině, kdy nejprve otevřel skóre ve 3. … Pokračovat

FINSKO: Nokian bude bojovat o play off, nezaváhal v derby s Ilvesem

V tamperském derby zlomil domácí Nokian odpor Ilvesu ve 3. třetině a díky dvěma bodům se po výsledku 9:4 vrátil do bojů o vyřazovací část Salibandyliigy. V utkání se na palubovce potkali i 2 čeští zástupci v nejvyšší finské soutěži – Jan … Pokračovat

FINSKO: Sladký přispěl k vítězství Koovee, Jelínkova asistence Nokianu nepomohla

S rozdílnými pocity odcházeli z posledních bojů Salibandyliigy před blížícím se světovým šampionátem čeští zástupci v zemi mistrů světa. Zatímco Sladkého Koovee porazilo Josbu, Jelínkův Nokian nestačil na TPS Turku. Měsíční pauzu stráví na první příčce tabulky Happee, které uspělo na hřišti obhájce … Pokračovat

FINSKO: Happee rozhodlo o drtivém vítězství už v první třetině

Jyvӓskylské Happee se po krátkém mezipřistání na čtvrté příčce tabulky finské Salibandyliigy znovu posnulo na pozici lídra soutěže, když si v úterním utkání ligy připsalo jednoznačné vítězství na hřišti Nokianu.Hosty dostal do vedení hned v 1. minutě Jami Manninen. Happee v první … Pokračovat