Archiv rubriky: MS 2013

Macurová odešla smutně. Kdo v národním týmu skončí spolu s kapitánkou?

Reprezentaci nyní čeká vedle změny na trenérském postu i obměna v hráčském kádru. Jako jediná oznámila veřejně konec v národním týmu kapitánka Zuzana Macurová, ale uvažuje o něm i její asistentka Kristýna Jílková, či Anet Jarolímová. Další hráčky si nejsou jisté tím, … Pokračovat

Mám v těle dvě srdce, navždy nás spojilo, co jsme v roce 2004 dokázali, říká Sascha Brendler

Je to víc než 9 let, co český florbal získal na mistrovství světa mužů historickou stříbrnou medaili. V realizačním týmu pod vedením Zdeňka Skružného tehdy působil také švýcarský asistent Sascha Brendler, muž, který stál v neděli na opačné straně barikády … Pokračovat

Odkop. Gól. Bolest. Ta přihrávka nohou se pískat nemusela, mrzelo hráčky. Podle expertů ano i ne

Stejně jako před 5 lety v Praze při mužském šampionátu ukončil duel o bronz na mistrovství světa švýcarský gól v prodloužení do české sítě. Ten od Silvany Nötzli bolel z mnoha důvodů. Třeba proto, že hráčky byly připravené na to, že bude střílet … Pokračovat

Eliška Krupnová: Taková školácká chyba! Nevím, jestli není domácí mistrovství zakleté…

Byla symbolem českého vzestupu. Když se po 2. třetině posunula na hrot prvního útoku, domácí tým najednou obživl, vyrovnal ztrátu 0:2, pak i 2:3, sahal po vítězství. Jenže po zápase měla Eliška Krupnová srdce plné zklamání a hlavu samou otázku. … Pokračovat