Archiv rubriky: milan tomašík

SSL: Tomašík zajistil Dalenu druhou výhru, Storvreta padla v Granlu i podruhé

V dosavadním průběhu play-off si Milan Tomašík nepřipsal ani bod, přesto právě jeho zásluhou si Dalen odvezl z Linköpingu důležitou výhru. Granlo potvrdilo, že na domácím hřišti neprohrává a porazilo Storvretu i podruhé. Sérii tak rozhodne až páté utkání. Dalen se v Linköpingu … Pokračovat

SSL: Johan Samuelsson zničil Pixbo šesti body, Tomašík dvakrát skóroval do sítě Helsingborgu

Nováček ligy Granlo si v domácím prostředí poradil se silným Pixbem Wallenstam, které porazilo 7:3. Jako správný kapitán táhl svůj tým Johan Samuelsson, jenž zaznamenal dvě branky a čtyři asistence. Již v úvodní třetině si Granlo vypracovalo vedení 3:0, když … Pokračovat

SSL: Falun zdolal Helsingborg, vedoucí Storvreta klopýtla

Šest zápasů nabídla v neděli nejvyšší florbalové liga ve Švédsku. Aktuální lídr tabulky a obhájce titulu Storvreta překvapivě podlehla Caperio/Täby, naopak druhý v pořadí Falun bez potíží zdolal Helsingborg na jeho hřišti. Na první místo tak ztrácí Falun už jen dva … Pokračovat

Tomašík hvězdou TV zápasu. Dalen vyhrál ve Warbergu!

Významného ocenění se dostalo forvardovi Dalenu Milanovi Tomašíkovi. Server innebandymagzinet ho vyhlásil nejlepším hráčem zápasu Warberg – Dalen. Český florbalista může mít radost o to větší, pondělní duel byl totiž televizním šlágrem týdne. Tomašíkovi se dařilo už od prvních minut. … Pokračovat

SSL: Mullsjӧ si vyšláplo na Linkӧping, Tomašík jednou asistoval

Překvapení 8. kola švédské Superligy se zrodilo na palubovce předposledního Mullsjӧ, které nadělilo druhém Linkӧpingu osmičku. Milan Tomašík si připsal v duelu svého Dalenu s Falunem jednu asitenci, jeho tým ale nakonec odešel v prodloužení poražen. V ostatních zápasech porazil Warberg Granlo, Pixbo až … Pokračovat