Archiv rubriky: happee

FINSKO: Happee s Classicem krůček od vyřazení

Vítěz základní části finské Salibandyliigy Happee prohrál ve druhém zápase semifinálové série s SSV v Helsinkách 7:10 a je tak krůček od vyřazení. Stejně tak se „vede“ v sérii se Sinӓjoki také tamperskému Classicu, který tentokrát prohrál s obhájcem titulu až na penalty a … Pokračovat

FINSKO: První výhry pro SSV a SPV. Rýsuje se repríza loňského finále?

Loňští finalisté finské Salibandyliigy začali i letos semifinálové série play off lépe než jejich soupeři. Obhájce trofeje SPV Seinӓjoki porazilo na úvod doma Classic, helsinské SSV si zase odvezlo cenné vítězství z palubovky vítěze základní části soutěže Happee.SPV Seinӓjoki vedlo … Pokračovat

FINSKO: Jӓrvi rozhodl o postupu SSV, Happee rozdrtilo v rozhodujícím zápase TPS

Dramatickou sérii mezi SSV a Espoo rozhodl až v prodloužení pátého zápas Mikael Jӓrvi a helsinský klub tak nebude chybět mezi semifinálovou čtyřkou, přestože v sérii prohrával 1:2. O finále si zahraje také vítěz základní části Happee, jenž doma jasně převálcoval TPS … Pokračovat

FINSKO: Happee prohrálo i v Turku a o jeho osudu se tak rozhodne v pátém duelu

Čtvrfinále finské Salibandyliigy mezi Happee a TPS Turku se nadále dramatizuje. Zatímco první dva zápasy vyhrál vítěz základní části, ve čtvrtek prohrál v Turku podruhé v řadě, tentokrát 4:11, a rozhodovat se tak bude v pátém duelu v neděli v Jyvӓskylӓ.Skóre utkání otevřel za hosty … Pokračovat

FINSKO: Kohonenův hatrick poslal Seinӓjoki do semifinále

Obhájce finského titulu SPV Seinӓjoki postoupil jako první do semifinále Salibandyliigy. Rozhodla o tom jeho třetí výhra v řadě nad Lappeenrantou. Ostatní čtvrtfinálové série budou ještě hodně dramatické. Poprvé prohrál vítěz základní části Happee, krůček od vyřazení jsou florbalisté Classicu a … Pokračovat

FINSKO: Espoo vstřelilo Helsinkám dva góly v závěru a v prodloužení srovnalo sérii

Dvěma góly v závěru třetí třetiny si vybojovalo Espoo ve druhém čtvrtfinále s SSV Helsinky prodloužení a v něm rozhodlo o srovnání série na 1:1. V ostatních duelech se z druhé výhry radovalo Happee a SPV Seinӓjoki, srovnáno je také v … Pokračovat

FINSKO: Obhájce titulu ukázal svou sílu, SSV a Classic museli do prodloužení

Žádné překvapení nepřinesly úvodní zápasy čtvrtfinálových sérií finské Salibandyliigy, přesto se nejednalo o nezajímavá střetnutí. Až v prodloužení si totiž připsali úvodní výhru hráči SSV a Classicu, jednoduchou cestu k vítězství nemělo ani Happee. Naopak suverénní byl obhájce trofeje Seinӓjoki, … Pokračovat

FINSKO: Salibandyliiga zná složení čtvrtfinálových dvojic

V pondělí bylo v Helsinkách rozhodnuto o složení čtvrtfinálových dvojic nejvyšší soutěže. Jako první si vybíral svého soupeře vítěz základní části Happee, po něm přišlo na řadu SPV Seinajoki a Classic.Happee sáhnulo po šestém týmu dlouhodobé soutěže TPS Turku, SPV … Pokračovat

FINSKO: Happee poprvé vítězem základní části Salibandyliigy

Jyvӓskylské Happee porazilo v dohrávce nejvyšší finské florbalové soutěže TPS Turku jednoznačně 11:3 a potvrdilo tak své historicky první vítězství v základní části Salibandyliigy. Ve druhém úterním zápase prohrál doma Nokian s Espoo a v posledním kole bude muset zabojovat, jinak by … Pokračovat

FINSKO: Happee otočilo v závěru šlágr se Seinӓjoki a přiblížilo se k vítězství v základní části

Florbalisté jyvӓskylského Happee díky vynikajícímu závěru vymazali dvougólové manko v domácím zápase s SPV Seinӓjoki a v prodloužení jim vítězství v prestižním souboji a téměř jistý triumf v základní části Salibandyliigy zajistil Juuso Heikkinen.Happee vedlo v souboji dvou vedoucích týmů soutěže … Pokračovat