Archiv rubriky: espoon oilers

FINSKO: Jӓrvi rozhodl o postupu SSV, Happee rozdrtilo v rozhodujícím zápase TPS

Dramatickou sérii mezi SSV a Espoo rozhodl až v prodloužení pátého zápas Mikael Jӓrvi a helsinský klub tak nebude chybět mezi semifinálovou čtyřkou, přestože v sérii prohrával 1:2. O finále si zahraje také vítěz základní části Happee, jenž doma jasně převálcoval TPS … Pokračovat

FINSKO: Classic i SSV si vynutili rozhodující duel

Série mezi Tapanilanem a Classicem a Espoo a SSV Helsinky nejsou rozhodnuty ani po čtvrtém měření sil a postupující mužstva do semifinále Salibandyliigy tak určí až páté zápasy. V pátek totiž uspěli Classic s Helsinkami na půdě soupeřů a pro rozhodující duel … Pokračovat

FINSKO: Kohonenův hatrick poslal Seinӓjoki do semifinále

Obhájce finského titulu SPV Seinӓjoki postoupil jako první do semifinále Salibandyliigy. Rozhodla o tom jeho třetí výhra v řadě nad Lappeenrantou. Ostatní čtvrtfinálové série budou ještě hodně dramatické. Poprvé prohrál vítěz základní části Happee, krůček od vyřazení jsou florbalisté Classicu a … Pokračovat

FINSKO: Espoo vstřelilo Helsinkám dva góly v závěru a v prodloužení srovnalo sérii

Dvěma góly v závěru třetí třetiny si vybojovalo Espoo ve druhém čtvrtfinále s SSV Helsinky prodloužení a v něm rozhodlo o srovnání série na 1:1. V ostatních duelech se z druhé výhry radovalo Happee a SPV Seinӓjoki, srovnáno je také v … Pokračovat

FINSKO: Obhájce titulu ukázal svou sílu, SSV a Classic museli do prodloužení

Žádné překvapení nepřinesly úvodní zápasy čtvrtfinálových sérií finské Salibandyliigy, přesto se nejednalo o nezajímavá střetnutí. Až v prodloužení si totiž připsali úvodní výhru hráči SSV a Classicu, jednoduchou cestu k vítězství nemělo ani Happee. Naopak suverénní byl obhájce trofeje Seinӓjoki, … Pokračovat

FINSKO: Happee poprvé vítězem základní části Salibandyliigy

Jyvӓskylské Happee porazilo v dohrávce nejvyšší finské florbalové soutěže TPS Turku jednoznačně 11:3 a potvrdilo tak své historicky první vítězství v základní části Salibandyliigy. Ve druhém úterním zápase prohrál doma Nokian s Espoo a v posledním kole bude muset zabojovat, jinak by … Pokračovat

FINSKO: Happee otočilo v závěru šlágr se Seinӓjoki a přiblížilo se k vítězství v základní části

Florbalisté jyvӓskylského Happee díky vynikajícímu závěru vymazali dvougólové manko v domácím zápase s SPV Seinӓjoki a v prodloužení jim vítězství v prestižním souboji a téměř jistý triumf v základní části Salibandyliigy zajistil Juuso Heikkinen.Happee vedlo v souboji dvou vedoucích týmů soutěže … Pokračovat

FINSKO: Talvitie dovedl Espoo k vítězství v Loviise a postupu do play off

Florbalisté Espoo porazili v pondělním utkání finské Salibandyliigy Loviisu na její palubovce 6:3 a definitivně si tak zajistili postup do čtvrtfinálových bojů. Nejvíce se na tom podílel Estonec Ilari Talvitie, autor tří branek.Olejáři měli utkání pevně v rukou od začátku do konce. … Pokračovat

FINSKO: TPS porazilo Espoo a přiblížilo se play off

V prvních zápasech finské Salibandyliigy po reprezentační pauze se z vítězství radovali florbalisté TPS Turku a SPV Seinӓjoki. Zatímco Turku zdolalo 4:2 Espoo a výrazně se tak přiblížilo účasti ve vyřazovací části, vítězství obhájce titulu na palubovce Koovee opět o něco snížilo … Pokračovat

FINSKO: Espoo v přestřelce rozdrtilo Tapanilan a dotáhlo se na třetí SPV

Olejáři z Espoo si poradili ve středečním utkání s Tapanilanem před 988 diváky na jeho hřišti 15:8 a v tabulce Salibandyliigy se tak bodově dotáhli na třetí SPV Seinӓjoki. Tapanilan odmítl šanci probojovat se znovu do postupové osmičky a zůstává devátý.Tapanilan vstřelil první … Pokračovat