Archiv rubriky: EFT 2012 Bern

Češi jedou ze Švýcarska bez vítězství. Helvétský kříž v neděli vyhrál 5:3

Čeští florbalisté nevyhráli na turnaji EFT v Bernu ani napotřetí. Nadějně rozehrané utkání se Švýcarskem, ve kterém měli Češi více ze hry, nakonec vyhrál domácí tým 5:3. Premiérový gól v reprezentaci dal Curney, všechny góly vítězů zařídila formace bratří Hofbauerů … Pokračovat

Stíhací jízda přišla pozdě, se Švédové uhájili vítězství 7:6

Nejdřív to vypadalo na debakl, nakonec ale Češi dostali Švédy do úzkých a v posledních minutách sahali na vyrovnání. Ze stavu 1:7 se ale výběru Tomáše Trnavského podařilo snížit „jen“ na 6:7. Těšit však může impozantní výsledek třetí třetiny, kterou … Pokračovat

Měli jsme snad patnáct šancí, mrzelo kapitána Richtera

Zopakovat půl roku staré vítězství nad mistry světa se Čechům nepodařilo. V nadějně rozehraném utkání s Finskem podlehl tým Tomáše Trnavského výběru Suomi 1:3. Kapitán Martin Richter litoval hlavně nevyužitých příležitostí. V Brně před půl rokem Češi porazili Finy 7:5 … Pokračovat

Češi podlehli Finsku 1:3, Toivoniemiho překonal jen Sladký

Česká florbalová reprezentace se po půl roce opět představila v ostrém utkání a v prvním utkání turnaje Euro Floorball Tour podlehla Finsku 1:3. Úřadující mistři světa získali rozhodující náskok až v závěrečné třetině. Jediný český gól dal v přesilovce Tomáš … Pokračovat