Archiv rubriky: Boleslav

Soupeřem Tatranu budou Vítkovice! Blázinec Na Dubině přinesl postup domácím

Mužská extraliga zná po dnešku oba účastníky Superfinále. Vítkovice využily hned první mečbol, Mladou Boleslav porazily v bláznivém zápase 10:6, celkově zvítězily v sérii 4:2 na zápasy a mohou slavit postup. V zápase o mistrovský pohár se obhájci titulu postaví … Pokračovat

S bráchou na sobě nejsme nijak závislí, směje se boleslavský zachránce Tadeáš Chroust

Po minulé sezoně se Tadeáši Chroustovi rozpadl klub a mladý útočník nevěděl, kde odehraje letošní ročník . Nakonec i s bratrem Tomášem překvapivě zakotvil v Mladé Boleslavi a v nejlepším útoku soutěže ani jeden z nich nezapadl. Tomáš pomohl dvěma góly … Pokračovat

Sezona pro mě skončila, šokuje fanoušky zraněný Jelínek

Když v šestém zápase čtvrtfinále s Brnem odkulhal ze hřiště, nikoho nenapadlo, že právě dohrál své poslední střídání v sezoně. Zranění Jana Jelínka se ale nakonec ukázalo jako vážné a sám kapitán Vítkovic přiznává smutnou pravdu: „Kvůli prasklině v kotníku … Pokračovat

V nájezdech byla úspěšnější Boleslav, hrdinou se stal náhradník Výtisk

Florbalisté Mladé Boleslavi začali semifinálovou sérii s Vítkovicemi vítězně. Svým fanouškům ale připravili pořádné nervy. Zápas rozhodly až nájezdy a v nich střídající gólman Jakub Výtisk. Boleslav si přitom vynutila prodloužení až 19 sekund před koncem.Úvod zápasu diváky naladil. I … Pokračovat

Startují semifinálové boje, Boleslav chce prolomit vítkovické prokletí

Už dnes večer vypuknou semifinálové boje play off extraligy. Do Mladé Boleslavi přijedou obhájci titulu z Vítkovic. Středočeši budou útočit na historický postup do boje o mistrovský pohár a soupeři mají co vracet – v předchozích sezonách už 4x v … Pokračovat

Billy Boys dali 100. gól a poslali Pardubice mimo play off

(VIDEO) Mladoboleslavští florbalisté nenechali nic náhodě a v prvním utkání po pauze, způsobené ženským mistrovstvím světa, deklasovali Pardubice 14:7. Středočeši přitom jako první tým v sezoně nastříleli 100 gólů, na nosítkách však opustil hřiště Ondřej Fojta. Na začátku to bylo … Pokračovat

Billy Boys sestřelili Pantery z prvního místa, dali jim DESÍTKU!

Stačila půlka zápasu a bylo jasno. Mladá Boleslav naplno ukázala svojí sílu a jednoznačně Pantery přehrávala. Po jednoznačném zápase vyhráli Billy Boys nad Otrokovicemi 10:3. Skóre se měnilo už po čtyřech minutách a v první třetině se prosadily proti otrokovické … Pokračovat