Archiv rubriky: akademicke MS 2014

Češi během čtyř minut ztratili nadějné vedení a končí bez medaile

Čeští reprezentanti se loučí s akademickým mistrovstvím světa v Singapuru bez medaile. V boji o bronz podlehli v nadějně rozehraném utkání Finům 6:7 a nenavázali tak na úspěch z minulého šampionátu, kdy v Praze dokráčeli k zlatu. Češi měli bleskový … Pokračovat

Sen o obhajobě smolně končí. Finále bylo blízko, Češi podlehli Švédům v prodloužení

Česká reprezentace titul z Akademického mistrovství světa neobhájí. V semifinále se Švédskem nepomohlo k postupu ani výrazné zlepšení oproti prvním třem utkáním na turnaji. Seveřané vyhráli 5:4 v prodloužení, vítěznou trefu si připsal pouhých 15 sekund po jeho zahájení obránce Linkopingu Tobias Gustafsson. Svěřenci … Pokračovat

Hurá na Švédy! 12 statečných si podruhé pochutnalo na Japonsku

Čeští florbalisté míří podle očekávání na Akademickém mistrovství světa do semifinále. Japonsko jasně porazili i podruhé, tentokrát 17:1, a to i přesto že do utkání nastoupili s pouhými 12 hráči na soupisce. Pěti góly zazářil sváteční střelec Filip Ullmann. Trenéři Radim … Pokračovat

Čeští akademici si vyšlápli na Japonce, v noci se s nimi ale utkají znovu

Češti reprezentanti si i bez kapitána Jana Jelínka na akademickém Mistroství světa připsali první 3 body. Ani povinná výhra nad Japonskem 12:0 už ovšem nemohla pomoct našim akademikům k přímému postupu do semifinále. O účast mezi nejlepšími čtyřmi se budou … Pokračovat

Třetí porážka v řadě! Češi prohráli i se Švédy a musí do předkola

Česká reprezentace akademiků jde od porážky k porážce. Jelínek a spol. prohráli v rámci základní skupiny i svůj třetí duel, se Švédskem padli 3:7 a o postupu do semifinále budou muset  rozhodnout ve dvou za sebou jdoucích zápasech s Japonskem. … Pokračovat

Češi nestačili ani na Finsko, čtyřmi brankami je sestřelil Kailiala

Česká akademická reprezentace prohrála i ve svém druhém vystoupení na světovém šampionátu v Singapuru. Ačkoliv ještě čtyř minuty před koncem držela s Finskem vyrovnaný stav 5:5, v rozmezí tří minut nastřílel finský útočník Miko Kailiala hattrick a definitivně rozhodl o … Pokračovat

Akademici se trápili v koncovce a v úvodním zápase na Švýcarsko nestačili

Celkem 41 střel, z nichž se ujala pouze jedna. Čeští reprezentanti přestříleli v prvním zápase na akademickém mistrovství světa Švýcary, na vítězství jim to však nestačilo. Švýcaři byli mimořádně efektivní a nad svěřenci Radima Cepka nakonec zvítězili 5:1. V sedmé … Pokračovat

Češi jdou na věc, na úvod akademického mistrovství vyzvou Švýcary

Už dnes v noci Češi načnou sen o obhajobě. Do Singapuru, tedy dějiště akademického mistrovství světa totiž přijíždějí jako obhájci trofeje. V roce 2012 se na domácí půdě v Praze radovali ze zisku zlata, nyní však Cepek a spol. vyrážejí … Pokračovat