Archiv rubriky: 2011-12-baraz-liberec-hattrick

Liberec v baráži uspěl. Rozhodla kvalita lig, myslí si Derka

Liberec letos musel kvůli udržení extraligy odehrát 34 zápasů. A i když se v průběhu sezony potýkal s problémem dovést zápas do vítězného konce, nakonec stála za záchranou šňůra šesti vítězství. Poslední krok udělali Severočeši proti Hattricku Brno. Liberec se … Pokračovat

PŘEHLED ÚČASTNÍKŮ EXTRALIGY A 1. LIGY 2012/13

Po posledním utkání baráže o extraligu je jasno o účastnících dvou nejvyšších soutěží mužů pro sezonu 2012/13. Zatímco v extralize bude pět týmů z metropole, o patro níž mají převahu týmy z Vysočiny. Přehled účastníků nejvyšších florbalových soutěží 2012/13 Extraliga … Pokračovat

LIBEREC SLAVÍ ZÁCHRANU. Hattrick padl po pěti gólech v závěru

Florbalisté Liberce si po nedělním vítězství 7:4 na hřišti Hattricku Brno uchovali extraligovou příslušnost. Severočeši dokázali v poslední třetině nastřílet pět gólů a celou barážovou sérii vyhráli 3:0 na zápasy. Brno nedalo kůži lacino. Po polovině zápasu vedl druholigový celek … Pokračovat

Liberec dělí od záchrany jeden zápas

Florbalisté Liberce jsou už jen jediné vítězství od zachování své příslušnosti mezi extraligovou elitou. Na palubovce Hattricku Brno zvítězil Liberec vysoko 11:2. K vítězství nakročili Severočeši už v první třetině, definitivně o něm však rozhodli až v posledních dvaceti minutách. … Pokračovat

Sezona nekončí, Liberec a Hattrick bojují o poslední extraligové místo

Tak trochu ve stínu Superfinále v neděli odstartuje baráž mezi Libercem a Hattrickem Brno. Severočeši budou bojovat o setrvání v nejvyšší soutěži, ambiciózní Hattrick by zase svého soupeře v elitní dvanáctce českých klubů rád vystřídal. Liberečtí se do této fáze … Pokračovat